
Набір велосипедних сумок на багажник Rhinowalk 3в1, вологозахищений, велобаул 75л
- Немає в наявності
- Код: RK19665B
2 999 ₴
+380 (99) 482-08-28
Vodafone
- +380 (50) 582-03-23Lifecell
- +380 (68) 042-31-48Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір велосипедних сумок на багажник Rhinowalk RK19665B 3в1, вологозахищений, велобаул 75л.
Має універсальне застосування. Підходить для міста, спорту, бізнесу, подорожей. Розроблений для широкої аудиторії будь-якого віку, як чоловіків, так і жінок.

До комплекту входить дві сумки, які кріпляться на багажник велосипеда праворуч і ліворуч, одна сумка-рюкзак, яка кріпиться зверху на бічні сумки за допомогою ременів із фастексом і чохол від дощу для всього комплекту велобаулу.









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rhinowalk |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Об`єм | 75 л |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 49 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 2 999 ₴










